UNFUCK YOURSELF

Kas sinu teadlikkuse tase on välja venitanud sinu lubamise taseme??? ….mis ei lase näha seda, mis tegelikult on, mitte seda, nagu paistab. Sa tead ja tajud , kuid ei luba omale seda tegelikkust , see tekitab stressi, ükindust, kurbust ja viha.

See on aastast aeg, kus asjad võivad olla väga huvitavad! Kui sa oled tundnud ennast ebanormaalselt kurva, vihase või stressis olevana… küsi “Kas see kõik üldse kuulub mulle?” ..ja see võib kaduda.
“99% meie mõtetest tunnetest ja emotsioonidest ei kuulu meile. Me oleme nagu raadiosaatjad/vastuvõtjad ja tajume võtame vastu kõike ümbritsevat, kõiki vibratsioone” ..lugesin 4.a tagasi raamatust ” Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma?” by Dr Dain Heer …..ja sel hetkel loksatas kõik kohale. Kõik see raskus, mida pidasin enda omaks: tunded, emotsioonid, mingid lood, mingid ebamugavused , kurbus, võrdlused, kehaprobleemid, hinnangud enda ja teiste kohta, äng, viha, järeldused, vaatepunktid, jne, jne….. Mitte miski polnud minu. Ma tajun seda kõike lihtsalt, mis inimeste maailmades toimub, minu ümber, eriti minu perekonna ja lähedaste maailmades. Varem ma ei osanud sellega midagi peale hakata, arvasin, et minul on midagi viga. Nüüd vaid üks küsimus” Kellele see tegelikult kuulub? ” (vastus pole oluline) muudab kohe kõik kerguseks minu jaoks.
Kui palju kogevad inimesed praegu, eriti noored inimesed, seda raskust?, rusutust? Oled märganud? , Nad tajuvad kõikide inimeste pinget, kes nende ümber on. Neid keegi ei tunnusta selle teadlikkuse taseme eest, mis neil on.Nad tajuvad seda stressi, mis emal ja isal või preliikmetel on, et pole piisavalt raha või , et niipalju on teha, nende enesehinnaguid, suheteprobleeme vms.

Sellel ajal aastas on tohutult projektsjoone ja ootusi perekonnale, mis on õige ja mis on vale, kuidas peab ja kuidas ei tohi, mis on aksepteeritud ja mis mitte. jms. Need on kõik vaatepunktid , mis on hinnagutele ja järeldustele baseeruvad, mis vangistavad energeetiliselt ja mida me tajume, mis tekitavad raskust, ebamugavust ja vangistust. Küsi “kellele see kuulub?” ..ja kõik see raskus võib kaduda.

Millised oleks jõulud siis, kui me julgustaksime noori inimesi ja üksteist olema need , kes me egelikult oleme , selle asemel, et saada neid ja isennast vastama perekondlikule survele ja traditsioonidele.
Ma olen täiesti veendunud, et perekonna surve on ebatervislik ja ebavajalik faktor pühade ajal .

Rõõm ja kergus saavad palju kergemalt avalduda kõikide jaoks, kui inimesed õpiksid :
1) Lõpetama oma hoiakute muutmise, et teisi rahuldada.
2) Julgustama teisi olema isikupärased ja need, kes nad tegelikult on, üskõik kui grazyd ja arusaamatud nad ka poleks. (Sa ei pea aru saama muide)
3) Olema tänulikud nende inimeste üle oma elus. 
4) Saama teadlikuks sellest, kui suur mõju on tujudel ja emotsioonidel , mis mõjutavad sinu enda heaolu, tervist ja ELU.

Küsi seda lihtsat küsimust igal pool, iga päev, kogu aeg: KUIDAS SAAB NÜÜD VEEL PAREMAKS MINNA?…mida mina hakaksin küsima 4 a tagasi, mis lõi minu ellu tsunamilaine teadlikkuses ja avardumises, lõik kerguse ja ma kasutan seda iga päev endiselt. 
Aitähh, et seda lugesid! Milline panus saad sa selle kõigega nüüd olla iseendale ja teistele kohe täna, nüüd ? 
Armastusega
//Kaidi Karilaid

 
Share Button

Kui palju salajasi kavatsusi sul on?


Judgments, Agendas, Inventions and Lies: Those together create the JAIL of your life
. Are you willing to change it? Dr Dain. http://drdainheer.com

Hinnangud, salajased kavatsused, väljamõeldised ja valed: Need kõik koos loovad sulle sinu elu VANGLA. Kas soovid seda muuta? http://drdainheer.com

Salajased agendad (kavatsusesd) on need, mis panevad sind liikvele ja hoiavad tegutsemas ja enamjaolt on Nad meie jaoks peidetud. See, mis juhtub on see, et kui Sul on kavatsus (agenda)  mõne inimesega ja sul see salaja toimetab ja sa pole sellest teadlik. Sa tahad ebateadlikult , et tema järgneks sinu kavatsusele. Kui nad ei tee seda, siis sa reageerid, on ebamugav ja  imelik olla. Siis ta lahkub, pahandab, reageerib ja sa imestad, mis juhtus, mida ma tegin valesti. Sa ei teinud midagi valesti, su salajane plaan ei saanud täidetud.  See, mis toimub on see, et need kavatsused juhivad meid ja hävitavad meie võimekuse olla kohalolus igas elu valdkonnas. Kõikidel meil on need agendad/kavatsused  peaaegu igas elu valdkonnas. See on see, mida me siin reaalsuses oleme õppinud tegema ja see ei lase meil olla kohalolus teiste inimestega ja ei lase luua enamat, mis tegelikult saadaval on. Kui su agendad on paigas ja sa neid ei teadvusta, siis nad pidurdavad sind loomast kogu aeg. Sa põrkud kogu aeg võimaluste ees seistes. Me ajame ennast ja teisi sellega hulluks.  

Siin on protsess, kui sa soovid seda muuta: 

Kui palju agendasid sa kasutad, et luua iseenda kohta hinnangut, et sa ei täida neid, mida sa valid? Kõik see, Korda godziljon, palun kas sa hävitad ja kustutad selle palun? Right, wrong, good, bad POD, POC , all nine shorts boys and beyonds.

Võid küsida ka nii, et teadvustada ja siis muuta, kui soovid.
Kui palju salajasi agendasid mul on selle inimesega, selle situatsiooniga, oma perekonnaga, oma tööga, oma koeraga, oma kehaga, oma majaga? Kõik see palun kas ma kustutan ja hävitan selle nüüd? Right wrong….

Sa võid seda kasutada iga oma elu valdkonna kohta.
Kui palju salajasi agendasi (kavatsusi) mul on …..…., mida ma valin? POD POC kõik see.

Kui sa hakkad neid salajasi kavatsusi märkama inimestega suhetes, siis hakkad ka märkama, kui palju meil on neid kõikides eluvaldkondades… Võid avastada, et me oleme kõndivad kavatsuste hunnikud, mis piiravad meid olemaks need , kes me oleme ja loomast seda , mis võimalik võib olla.
Ja nüüd , kus sa seda tead, saad sa seda muuta, kui sa soovid 😀

Milline oleks su elu siis, kui sul poleks ühtegi salajast kavatsust? 

Mis veel võimalik on?
Kaidi

Share Button

Kas hoiad kinni minevikust?


Niikaua, kui sa annad hinnaguid minevikule, ei saa sa luua tulevikku ilma selleta! Gary Douglas

Kui palju me hoiame kinni minevikust? Piisab väiksest mõttekesest ja juba meie energia on seal tagasi- supsti. 

Mis paneb meid mõtlema ja kogema emotsionaalselt uuesti neid mineviku sündmusi, kogemusi ? …Sest me teeme need tähtsaks. Niikaua, kui me teeme midagi tähtsaks ja oluliseks, oleme kohustatud looma ühenduspunkte minevikuga, et mitte mingil juhul see side selle mineviku sündmusega ei katkeks, et see sild alati olemas oleks…. Veider veel see, et sellega arvame ekslikult, et saame kontrollida seda energiat, mis tulevik toob, et see mingil juhul halba ei too…..ja juba me ehitame uusi barjääre ja takistusi , et võimalikud loomise imed ei saaks meie ellu ilmuda .Kui me hoiame kinni ja teeme mineviku heaks, halvaks ilusaks , või koledaks, siis see hinnang sinu jaoks saab olema nii tõeline , et sa imbud selle sisse nagu soolakurk. Ja see minevik võtab, kogu su energia ja auru ja siis sa imestad, miks su elu on selline , nagu ta on. Niikaua, kui me pole valmis minevikust loobuma ,siis mitte midagi teistsugust me ka luua ei saa, mis oleks teistsuguse energiaga. Tahan öelda, et kui sinu elu on kogu aeg ühetaoline või samalaadne ja sündmused korduvad samalaadsed, siis see on just sellepärast. Ükskõik, kui palju me ka ei ürita.
Ja ma arvan, et selliseid apsakaid teen vaid mina :D, ega sina pole ju kunagi nii teinud :D, ega ju ??? Hahahhaaa.
Mida on tarvis selleks, et me valiksime olla rohkem teadlikumad siin praegu hetkes ja kohal täielikult ja totaalselt, et luua teadlikku tulevikku, mis on enam kui elamist väärt? ….ja seda kõike ,kui teed teadlikke valikuid endale panustad ka meie planeedile, mis vajab praegu kõige enam just teadlikkust, mis loob võimalused elukestvaks tulevikuks. Kõik mineviku ühenduspunktid, stabiilsuspunktid ja automaatsed reageerimissüsteemid, mis hoiavad meid minevikuga ühenduses, mis ei lase meil luua enam kui elu ja elamist väärt tulevikku, kas me hävitame ja , ütleme lahti, kutsume tagasi, annulleerime ja kustutame kõik selle? …… Ahh??

//Kaidi

Share Button

HUVITAV VAATEPUNKT

HUVITAV VAATEPUNKT.

Kõik Accessi tööriistad on kavandatud selleks, et luua enamat suurepärasemat elu siin planeedil maa ja VÄESTADA, innustada valima enamat, toetama suurepärasema loomist koos Universumiga -KOOS kõigega mis on.
 
HUVITAV VAATEPUNKT on üks Accessi tööriist, vahend, mänguasi. Sa saad seda kasutada , et luua oma elust enamat, iseennast enamaks, suurepärasemaks kergusega. Nt sa saad seda vahendit kasutades tulla välja mentaalselt  polaarsuste maailmast. Sellest lõksust, mis ei lase sul olla teadlik kõigest sellest, mis tegelikult on.  Polaarsuste maailma loob ja kasutab sinu meel. Sina ei ole sinu meel.

Meele ülesanne on kontroll ja ta kasutab seda , et kontrollida ja järgida polaarsuste maailma…, et tagada see, et sa oled maatrixi teenistuses- lõksus ja mitte kunagi vaba ,et mitte omada VABA VALIKUT! See mänguasi “Huvitav vaatepunkt” aitab sul sellega mängides luua omale lubamist-ilma kaitseteta olemist kõige ,kaasarvatud iseenda osas.

Polaarsuste maailm, enamike tavareaalsus, on see, kus on otsustatud , mis on õige vale , hea halb .Kui sina sellega nõustunud oled ja selle omaks võtnud oled, siis sa kogu aeg teed valikuid ja annad hinnanguid sellest lähtuvalt ning sa püüad pidevalt järgida neid aastamiljardeid kokku lepitud seadusi, mis tihtipeale tegelikult sinu elus kohe kuidagi ei toimi. Oled märganud? See ongi see Maatrix, kuhu sa pidevalt üritad sobituda , kuid mis sul kuidagi ei õnnestu. Või kui sul õnnestunud on, siis mis hinnaga??
Huvitav vaatepunkt aitab sul väljuda sellest maatriksist sinna kus asub teadlikkus. See aitab sind välja sellest kastist, mis piirab ja kuhu sa tahad metsikult mahtuda, aga ei mahu. See annab sulle võimaluse näha ja olla ja vastu võtta kõike seda, mis väljaspool kasti, seda kasti ennast ise valeks tegemata. See on seesama kui olla kosmoseavarustes ja vaadata eemalt seda väikest kastikest, kus sees sa oled nii kaua olnud.

KUIDAS SEDA VAHENDIT KASUTADA ?

Hakka enda sees mõttes (justnimelt mõttes) kasutama seda. Nt iga enda mõtte tunde, emotsiooni, aistingu osas ütle endale „huvitav vaatepunkt“ . Teiste inimeste ja olukordade , valikute ja sündmuste osas ütle endale mõttes „Huvitav vaatepunkt“  See hakkab vaikselt võtma ära sinult seda elektrilist laengut + või -, ja tooma sind vaatepunkti energeetiliselt, kus sul pole ei poolehoidu ega vastupanu. Seisundisse kõige ja kõigi ja iseenda osas, kus kõik on- sa justnagu vaatleks kõike eemalt. See aitab sul OLLA kõige sellega, mis on omamata vaatepunkti/hinnangut. Milline sinu elu siis on, kui pole ühtegi püsivat järeldust, otsustust, vastust, ega arvamust mitte millegi kohta, kus kõik lihtsalt ON?  Kas pole mitte kerge??? Kui palju võimalusi kohe avaneb?

SEDA VAHENDIT SAAB KA KASUTADA ENDA KAHJUKS.  Olen märganud, et paljud inimesed, kes Accessi vahendeid kasutavad, on hakanud kasutama neid vahendeid enda kahjuks ja teadlikkuse kahjuks. Kuidas seda siis teha saab?

Kui sa oled teinud sellest tööriistast endale TÄHTSA ja ÕIGE vahendi ja püüad iga hinna eest selle õigsust kaitsta, õigustades selle õigsust endale ja teistele. Mida see teeb ? niipea, kui oled millestki loonud tähtsa ja õige asja oled loonud uue polaarsuse ja see hakkab sinu kahjuks tööle. Kuidas?

Kui me teeme midagi tähtsaks ja õigeks, siis kui palju me mängime ?  Mis teeb mängu mänguks? Kergus, naer, lõbu, fun, spontaansus, põnevus???  Kas mängu kergus kaob kui  me hakkame tegema tähtsat tööd?
Accessi vahendite kasutamisel üks eesmärke on, et väljuksime raskusest ja looksime oma elu kerguses. Kui me aga sellest mänguasjast teeme tähtsa töö tööriista, siis kui suure kergusega sa mängida enam saad? Kui palju sa kohustad ennast tõsiselt seda kasutama , mis pole eriti lõbus ja kerge, kas pole? Samuti töötab see sinu vastu siis, kui sa selle õigeks teed, ehk annad sellele asjale lõpliku tiitli- „see vahend päästab mind polaarsusest“  Mida see loob? Kas Sa oled võtnud omale kohustuse selle õigsust kaitsta enda jaoks, et tõestada, et saad hakkama?

Iga määratlus, hinnang, mille me teeme õigeks, valeks, heaks, halvaks vajab megapalju hinnanguid, et selle õigust valelisust paigal hoida.  Jälle oled seda kasutanud vahendeid, et luua vähemat ja ja see töötab sinu  kahjuks .Oled loonud uue polaarsuse nimega – „Õige asi“
Universumis on kõik kerguses. Kõik valib kergemat teed ja innustub looma kergusega kergust ja enamat. Accessi vahendid on samuti kavandatud selleks, et sul oleks lihtne luua ennast teadlikumana, enamana, vägevamana kergusega  , et siis luua omale elu , mis sobib sulle ja millega oled panus, kogu maailmale .

Me loome kõike, nii polaarsuste maailma, enamat, suurepärasemat, me saame ennast luua ja hävitada, jälle luua ja hävitada. Mitte keegi teine ei saa seda meile ega meie eludega teha.  Mõned armastavad ennast hävitada ja siis jälle luua, et omale tõestada oma võimekust. Ka see on üks loomise viis? See on väga huvitav viis, mina seda enam ei vali. Olen seda teinud ja olnud.  Kas see sulle sobib? Kui ei , siis saad seda muuta? Kas valid muuta?

Kasuta, mängi, lõbutse kergusega , katseta accessi vahendeid enda ja teiste väestmiseks , mitte  enda ja teiste kahjuks ja VÄE ÄRA VÕTMISEKS . … sa võid ka vastupidi… mida see sulle loob? Mida see maailmale loob?  Sina tead! Mina tean seda , et aitab küll nüüd üksteise maha tegemisest ja iseenda eraldamisest teistest , aitab nüüd sellest! Nüüd on aeg olla ja valida nii endale kui kõikidele teistele olla see panus ja võtta teistelt ka vastu seda panust, mida kõik ümbritsev meile, mulle, sulle  kingib. NÜÜD ON AEG!  

Ja nüüd kõik see, mis ma siin kirjutasin on vaid üks teadlikkus godziljon teadlikkuste kõrval, lihtsalt üks huvitav teadlikkus, huvitav vaatepunkt. Ta pole õige ega vale, vaid see lihtsalt on. Kui sa seda lugesid, mida see sinu maailma lõi? Mis uksed avasid või sulgesid? MIda lõid ja mida hävitasid? Mida omale iseendast teadvustasid?  Milline kingitus saame me OLLA  ja VASTU VÕTTA üksteiselt , lubades kõigel olla üks vaatepunkt, kõikide vaatepunktide hulgas, kus midagi pole valet ega õiget, head ega halba, vaid kõik lihtsalt ON kus  mina, sina meie, nemad  oleme kõige sellega KOOS?

 

Tänulikkusega , kergusega ja suurepärasusega  
Kaidi

Share Button

SUHE=KINGITUS ?

Mida ma tean suhetest…..? Minu mõtisklused

Matemaatikas tähendab suhe kaugust üksteisest. Kuidas miski objekt suhestub olemasoleva suhtes. Elus inimeste vahel oleme nimetanud suhet läheduseks, seotuseks, koosolemiseks, mis on määratud ära tuhandete välja rääkimata vaatepunktidega, mis meil igal ühel on erinevad… Ootustega. Ootus on määratud kindel viis, kuidas kõik see nüüd olema peaks sinu vaatepunkti järgi. ..ja see tuleneb sinu maailmast mida sa arvad, et on õige ja mis nagu täidab sind tervikuks, kui selle saad.

Kas see on tegelikult tõde? Kas sa oled poolik?

Me arvame, et ainult lähedus kellegagi annab meile , mida me elult saada tahame. See puuduv tükk? Jälle ootus . Kas keegi väljapoolt annab meile seda, mida me arvame et meil pole? Kas see on tõde? Või miski asi , olukord, sündmus loob seda, mida ma igatsen? Kas pole, mitte jälle ootus?
Kas oled saanud kelleltki või milleltki saadud lähedusega seda, mida igatsed või tahad? Võib olla tõesti korraks, aga mingi aja pärast tihti see nn lähedus kaob, oled sa märganud?

Inimesed otsivad lähedust, mis meis endas olemas on, aga arvame, et seda pole. Kas me oleme ennast eraldanud iseendast ja välistame midagi, mis paneb meid väljapoolt seda kõike ootama? …. Järeldades, et ainult nii saan ma olla ? Või ainult nii on mul hea? ….. ja lähedus kellegagi justnagu annaks sulle selle võimaluse see puuduv asi kätte saada ja seejärel omada selle üle kontrolli igavesti ? ….. või siis vastupidi…. Arvame, et eraldudes või välistades, saan ma läheduse iseendaga teistega? Kapseldun , peidan, ei taha olla nähtav….? Mida ma sellega saavutan? Mõlemal juhul on see äärmus ja kaugel üksolemisest ja võimalikkustest, mis hetkel saadaval on.
Mis siis, kui üksteisele ja iseendale lubatav olemise ruum, kaugus üksteisest on see, mis loob sulle tõelise läheduse- läheduse iseendaga ja temaga ja läheduse iga molekuliga universumis? Üksolemise tunnetuse? Oled sa selliseid inimesi, olukordi oma ellu küsinud? Kas sul on mõni selline inimene oma elus? Alustuseks võiksid sa küsida seda iseendalt, et see iseendalt vastu võtta, või siis mitte. Sinu valik.

Kaugus on lähedus.
Oled sa tundnud ennast kodus iseendana, kui vaatad kaljult kaugusesse või ookeanil horisondile? Kaugus on lähedus. Kas pole mitte huvitav? Just vastupidine sellele, mida oleme arvanud? Mis siis, kui suhetes inimestega on sama? Sa saad olla suurepärases suhtes kui oled kaugel- oled suur, oled sina, sind on palju ja sa võtad kõik selle vastu, sest siis oled sa lähedal ja oled see lähedus.

Kas oled valmis olema iseendaga nii suurepärases suhtes, et inimesed imestavad, kuidas sa seda teed? Kas oled valmis armuma iseendasse, armastama iseennast, oma keha ja oma olemust piiritult, mängides isendaga pühendunult oma elule, samal ajal olles ühendus kõige ja kõigiga siin planeedil ja universumis, kus sa ei välista kedagi ega midagi ega eralda kedagi ega midagi kellestki ega millestki. …ilma mitte midagi peitmata???? Kas oled nüüd valmis olema kohal arvustamata iseennast, et ikka sa pole veel piisavalt…..või et ikka sul veel pole… ? Kas valid vaadata oma elu läbi iseenda tõe, julgelt…ausalt, mis sinu jaoks tegelikult toimib , teadvustama seda ja valima seda ?…ja nägema ja TUNNUSTAMA seda imelisust, mis sa oled PRAEGU JA ALATI olnud?… et sa oled suurepärane , enneolematu kingitus iseendale ja maailmale ?

Gary Douglas on öelnud, et suhtel on ainult mõtet siis, kui partnerid (nagu äripartnerid) olles need , kes ta tegelikult on, kingivad üksteisele iseendana seda , mida nad iseendana iseendale anda ei saa, ise pidevalt arenedes ja muutudes. Suhe on pidev areng ja looming, transformatsioon, vastu võtmine.

Mis küsimusi sa suhte kohta küsid, et luua pidevat teadlikku muutust ja arengut suhetesse? Kas muutud koos muutustega? Kas muutud koos suhtega? Või kontrollid suhet?
Kas oled valmis vastu võtma neid täiesti teistsuguseid inimesi, või loodad , et sul oleks alati mugav ja välistad teatud olukorrad ja inimesed oma elust? Mis siis, kui iialgi pole vaja midagi ega kedagi välistada? Mis siis, kui mida enam ebamugavam, seda enam võimalikkuseid imedeks, kerguseks? 😀 lihtsalt mõtisklen ….MVVO? Ma võtan selle kõik nüüd vastu , mis iganes moel see mu ellu ilmub.

CAN I HAVE MORE OF THAT NOW PLS WITH EASE?!?

Piiritult tänulik sulle, et oled seda kõike Sixten. Oled parim sõber, mees, armastaja, suurim väljakutse mulle minu võimete ja annete avanemisel, avanemaks veel enamale lubamisele kõige osas. Oled mängukaaslane, kingitus, silmade avaja, nõudmine ja küsimus, et maailm oleks parem paik. Sa oled kindlameelseim iseendaks jääja, keda eales olen kohanud ja ausus, mis sul enda vastu on, on hämmastav. See , et sa siin planeedil oled, on enneolematu kingitus kogu maailma jaoks….ja fuck that, kui paljud arvavad, et sa oled too much, …. või teistsugune…aga sa oled miljonite jaoks inspiratsioon, valgus, lootusekiir, suur pauk, mida kõik tegelikult ootavad….Aitähh, et oled mulle hindamatu kingitus ja näitad mulle mind ja piirituid võimalikkuseid.
Mina palun veel enam ,et selliseid inimesi, nagu sina, siia maailma, enda ümber, kes valivad iseennast? …ja MVVO, mis loob meile kõikidele suurepärasemat tulevikku ?

Milliseid kingitusi ma veel omale soovin?
Milliseid kingitusi saan ma veel omale luua?
Mida on tarvis, et mu ellu ilmuks veel enam selliseid inimesi, kes valivad iseennast, lubades mul olla mina, kellega mul on kerge olla? …Samuti neid, kes pakuvad mulle väljakutseid olemaks kõik see, mis ma saan veel olla, olles samal ajal lubamises minu osas kergusega ? Palun mu ellu veel neid inimesi , kellele läheb korda see, et maailmas oleks rohkem lahkust, hoolivust, olemas olemist üksteise osas, seljatagust, kui üksi raske ? Palun veel mu ellu selliseid inimesi, kes teavad, et ma pole kaugeltki perfektne ja kellele see on ok ? Palun mu ellu veel kõike seda, mis loob mulle lendu tõusmise radu võimalikkustesse? Palun mulle veel enam neid inimesi, kes kannaks mind kätel ja kellele mina olen kingitus? Palun mu ellu veel enam neid inimesi, kes võtavad mind vastu? Palun mu ellu veel enam sissetulekuallikaid ja võimalusi, mida ma pole arvanud senini võivalik olevat? Palun mulle veelgi enam, seiklusi, rõõmu, kergust, luksust, suursugusust, kuninglikkust, rikkust, kalliskive kerguse, rõõmu ja hiilgusega? Palun mulle kõiki neid kingitusi nüüd, sest ma olen kõike seda väärt? Aitähh! Kõik ja veel enam sellest võtan vastu tänulikkusega.

Armastuse ja tänulikkusega
Kaidi

 

Share Button

Mida sina oled tähtsaks teinud?

Mõtisklesin  tähtsaks tegemisest , tähtsusest, mida me nii palju armastame teha ja luua oma eludes.

Kui paljud on meist on teinud Accessi vahendid või teadlikkuse tähtsaks või iseendaks olemise tähtsaks või hinnangute eest võitlemise tähtsaks või teatud valgustumise taseme tähtsaks, muretsemise ja kellegi teise inimese elu elamise ja valikud  tähtsaks või oma kaaslase arengu tähtsaks? Või oled tähtsaks tegemise teinud tähtsaks? Või hoopis tähtsate asjade otsimise tähtsaks teinud? ……Arvates, et seda tehes saab vabaduse. Ja kui seda mitte teha, siis justnagu jääks millestki ilma, või  tekkib puudus või seisak, rahulolematus, tühjus…. olematus, mitte midagi enam pole…. Ohh ja kui ma avastasin, kui suur vale see on? Huvitav hinnag . Hinnang on alati vale
Olen seda kõike teinud ja olnud- asju tähtsaks  Ben that done that. Vahel ikka avastan, kui osav ma selles olen. Vahel siiani avastan, et ma teen seda 😀  Lahe on see, et teadvustades saan ma seda muuta…. KOHE

Mhhh, huvitav, kas need inimesed , kes on omale midagi tähtsaks teinud (enamjaolt ebateadlikult) , üritavad  vältida seisakut, ilmajäämist, mitte piisavust, eraldust, hinnangut, vähemust, tavalisust? Või midagi muud?  Ja mismoodi selle teadlikkusega siis on ?  Teadlikkuses eksisteerib kõik ja puuduvad hinnangud, ka hinnangutele antavad hinnangud puuduvad. Palju olukordi tuleb meelde, kus  niikaua, kui ma olin omaks võtnud vaatepunkti,  et see on see õige asi, mida tuleb säilitada  ja see on see vale asi, millest tuleb hoiduda ja mida vältida, polnud ma  valmis nägema ega vastu võtma enamat võimalikkust?  Kui palju on sul vaja omada hinnanguid, õigustamisi,  tõestamisi iseendale teistele , et ühte tähtsat asja säilitada?  Ja seda tehes, kui palju see eraldab sind maagiast, voolamisest, kergusest enamast võimalikkusest sinu jaoks, mis laiutab sinu ees, et sa valiksid… , kuid sa pole valmis seda tegema, sest sa oled hõivatud oma hinnangute säilitamisega, et selle asja tähtsust hoida?   Ahh? Mäletan seda aega , kui ma iseendaks olemist  ja oma arengut tähtsaks teha üritasin …Holy Cow 😀  Väga huvitav oli….

Mis siis kui on palju lihtsamaid viise vabaduse loomiseks, kui millegi tähtsaks ja ekstreemseks tegemine?  …. Nt lubada endal olla ja teistel olla…olles ilma kaitseteta ..kaitsed all ….. Ja üldse , mis on see vabadus sinu jaoks? Milline su elu siis on, kui SINA OLED VABA? Oled sa oma ellu küsinud muid võimalikkuseid  või arvad sa , et ainult tähtsaks tegemisega saad sa selle?

Minu jaoks on vabadus iseendaga olemise kergus olles kohal sellega mis on, kus miskit pole valesti, valikute tegemise kergus ükskõik kellega, kus, millal, mis olukorras isegi kergus iseendale antavate hinnangutega, mida vahel ikka annan. (huvitav , et seda teen onju :D) Olemine, kus puudub igasugune vajadus endale ega teistele tõestamiseks, kes ma olen või mida või miks ma loon. Olemine kus mina valin, kus midagi pole valet ega õiget, midagi pole tähtsat……ja kui keegi soovib sellele hinnangut anda  siis good luck , enjoy your judgemets 😀 Niiii tänulik sulle 😀

Me loome kõike mega loomise jõuga ja väega igal hetkel. Absoluutselt kõik on sinu looming. Ja me teeme valikuid ja loome igat hetke vastavalt oma teadlikkusele, kus juba on kõik just nii nagu on- olemises .
Mis siis, kui loobudes ükskõik, mis tähtsusest, teed sa endale suurima kingituse ja kogu maailmale kingituse? Mis siis, kui see on justkui peopesade avamine, et sa saaksid vastu võtta maagiat, raha, rikkusi, seiklusi, elu, mis ootab sind , et sa vastu võtaksid, mida sa ei tea isegi veel , et eksisteerida võiks sinu jaoks?

Keegi tark mees ütles, et kaks asja, mis on paratamatud elus: sa sünnid ja sa sured. Vahepeal on sinu valik iseendaga kooskõlas elada, endaga vabadus ja rahu luua või siis mitte. Ja mis siis, kui isegi sünd ja surm on valikud, kus puudub tähtsus ?

Ja milline piiritu energia ruum ja teadlikkus saan nüüd olla , et piiritult vastu võtta ja lubada endal olla ühendus ja voolamine kõigega, mis ma olen, koos kõigega, kes ja mis su ümber on?

Armastuse ja tänulikkusega jumalate saarelt Balilt

Kaidi

 

Share Button

Muutuse kiirus

kaidi seanssTäna tuli minu vastuvõtule noor inimene, kes kuni selle hetkeni oma elus on olnud väga väga tundlik, mida teised inimesed temast ja tema tegevusest arvavad. See on läinud talle korda alati ja ärritanud üles selle hella koha, mis on viinud teda meeleheitele. Energiasse, mis oli väljakannatamatu , kokkusurutud, kitsas, raske. Suurema osa oma elust on ta teinud kõik selleks , et olla nn hea laps. Sest ta on terve oma elu kuulnud vaid seda ja oli tuttav sellega, et ta teeb ja on valesti ja tema pärast nüüd on kõik halvasti. See on olnud talle ainuke tuttav energia lapsepõlvest alates, mis oli üks suur vale, mis tema maailmas eksisteeris, kui tõde.
Ja ma olen nii tänulik, et ta valis mind usaldada ja tulla minu juurde seansile. Ma küsisin: “millist muutust sa soovid? ” Esimese asjana enamikel inimestel tuleb kohe vastuseks kõik see, mis on halvasti…. Ma küsisin uuesti: “Mis muutust sa soovid?” …. mõni hetk läks ja ta vastas: “…….Vabadust jääda iseendaks” …ja selsamal hetkel nagu laviinina langes tema maailmast ära kõik see, mis on olnud tahke , raske, kokkusuruv, teda hävitav…. …samal ajal plahvatasid ja ilmusid välja päevavalgele need valed, mille ta iseendale tõeks oli teinud ja millest juhindudes elanud pea kogu oma elu. Peale sessiooni , avades silmad ta lausus: ” Olen täiesti uuesti sündinud :D”..
Kui palju meie kõik lapsena oleme teadlikud oma ema ja isa, vanaemade ja vanaisade hinnangutest nende endi kohta, kõikidest hävitavatest mõtetest iseenda kohta, süütunnetest ja iseennast hävitavatest emotsioonidest iseenda kohta. Kõik lapsevanemad, teadke, et lapsed kopeerivad ja tajuvad seda igal hetkel , ka siis, kui sa nendega ei räägi, ei suhtle, isegi kui nad pole su lähenduses, või isegi kui nad teisel pool maakera on. Nad on teadlikud sinu tunnetest mõtetest ja emotsioonidest. Ja kui lapsevanemal on kalduvus pidevalt olla iseennast halvustav, teisi halvustav , kasvõi isegi salaja, või olla keelav , käskiv, ennast piitsutav, siis lapsed tajuvad maailmas pidevat ENERGEETILIST vägivalda. Sest nende maailm ongi ema ja isa- see on neile oluline. Nad ei puutu kusagil kokku või kui kogevad sellisel juhul väga vähe lahkust, hoolivust , lubamist, rõõmu. Nad kasvavad üles selle energiaga ja see on neile ainus tuttav energia. Enamajaolt need lapsed teevad sedasama iseendaga täiskasvanueas ja see hävitab nende endi elusid. Nad ei saa ka samas aru, kuidas seda kõike muuta. Kindel on aga see, et nad arvavad, et neil on midagi viga ja miskit on valesti. Kas sa oled ka arvanud, et sinuga on valesti? Mis siis, kui pole? Mis siis, kuis sinuga pole midagi valesti?
 
Neile lastele pole mitte keegi kunagi öelnud TÕDE: “Armas laps, ema valib praegu oma elule ja iseendale hinnanguid anda ja ennast hävitada ja nagu näed, see ei loo midagi toredat ja see, mida mina oma eluga teen, ei puutu üldse sinusse. Sina laps oled suurepärane imelisus, kes sina oled, mida iganes sina ka ei vali JA SINUGA POLE MIDAGI VALESTI, ega saa mitte kunagi ka midagi valesti olema. Sa oled imeline kingitus”
Emad , isad, millised kingitused teie olete? Tea , et sa oled kingitus ka siis, kui oled olnud tõeline “pain in the ass”?….. milline kingitus see on tegelikult?
Armas laps,milline kingitus selline lapsevanem sulle on olnud? Kas see, et sa näeksid, et selline elu ei loo kergust, nagu tema loob? Kas see, et sa valiksid olla vägevam, kui see pain in the ass? …ja, et sa valiks omale selle elu, mis on sinu jaoks elamist väärt elu?
Emad, isad teil on vabadus valida olla see pain in the ass, ennasthaletsev ja süüdi tundev lapsevanem… või siis hoopis rõõmus, endast hooliv, ennast austav, lahke ja lubav enda suhtes, haavatav ja tänulik enda suhtes. Kumbki valik pole vale valik. Kumbki valik loob lihtsalt erineva tuleviku. Mida enam sa teadvustad , et kõik on sinu valik ja sa valid veel enam iseennast, siis just see on see, mida lapsed tajuvad . Nad julgevad teada, mida nad teavad ja julgevad olla veel enam need imed, kes nad tegelikult on!
Aitähh maailm, et valid enam teadlkkust! Aitähh kõik teie ,kes te usaldate mind ja olete valinud minu eravastuvõtule tulla. Aitähh, et oled see kingitus, mida maailm küsib:D
Milline kingitus saad sina olla, mis loob teistsuguse tuleviku?
 
Kuidas saab veel paremaks minna ?

Aitähh, et oled kingitus sellele maailmale
Thank You for being You

Kaidi  Karilaid
Access Consciousness Certified Facilitator
Access Body process ® Facilitator
Access Facelift® Facilitator
Being You Certified Faclitator
Maestro

Queen of possibilities
Dynamit for change
+3725299119
kaidik@gmail.com
www.kingdomofpossibilities.eu
www.accessconsciousness.com


Share Button

Eraldatus versus Ühendus

uhendus2

Millest Sina teadlik oled? Mida sina tead ? Mida sa tead eraldusest, eraldatusest ja ühendusest?
Mida mina tean? See on küsimus, mida olen endale viimastel päevadel esitanud . Iga kord kui seda teen toimub muutus minu teadvuse tasandil ja uus informatsioon saab osaks minu maailmas.  Nii tänulik Universumile Iseendale  , et ma vastu võtan iga hetkega veelgi enam iseennast, kaitseteta , usaldades täeulikult , sest kui ma ei kaitse ennast ega oma vaatepunkte, ja usaldan universumit , siis pole mul midagi kaotada, ega pole millestki ilma jääda,  vaid ainult ainult võita ja luua enamat !Kuidas saab veel paremaks minna?

Küsimus avab ja väestab, avab uue võimalikkuste ruumi , et enam teadlikkuseid saaks Universum mulle  kandikule serveerida, mille hulgast MINA saad teha valikuid. Vastus suleb ja võtab väe ära, seisatab energiad, algab materjaliseerumine ja selle füüsilisse maailma loomine, kui me selle tähtsaks teeme ja valmisolek enama loomiseks puudub. Huvitav kas pole. See kehtib ka sinu kohta, sest ka sina oled see energia, osa sellest, mis universumis on ja loob.

Millist maailma sa endale soovid -LOO SEE OMALE !

Me elame maailmas, reaalsuses,  kus küsida pole populaarne, millega oleme läbi sajandite nõustunud ja samastunud , vastandunud ja reageerinud, mis on säilitanud selle vaatepunkti õigsust meie maailmades !  Järeldades sellega seda , et siis me oleme nõrgad, kui me ei oska  ja meil on midagi viga, kui ma ei tea vastust… eestlastele väga omane kas pole? …   Seega suleme uksi, ja eraldame ennast universumist. Eraldame ennast KÕIGEST , mis eksisteerib, ehk kõigest sellest , kes me oleme,  omaenese tarkust taga ajades  ja nn õigetest  lõplikest vastustest kinni hoidmisega  ja nende eest  elu hinnaga võideldes , ennast tükkideks pushides ja hävitades… arvates, et see on ainus viis eksisteerimiseks siin sel ajahetkel, selles maailmas, et saavutada midagi .….  Mis siis, kui on veel piirituid võimalusi? Kas oled valmis neid oma ellu kutsuma? ….Ja mis siis, kui sa saad seda ise luua? Kui palju on sul järeldusi iseenda kohta , elu kohta, loomise kohta, raha kohta , teiste kohta, kuidas miski asi on , käib või peaks olema alati ja igavesti? Õigustusi endale ja teistele, põhjendusi endale ja teistel….??? Kas hoiad sellest kinni ja võitled oma vaatepunkti õigsuse eest, mis eraldab sind universumi kingitustest? Või oled valmis vastu võtma oma ellu enamat, oled valmis loobuma oma vaatepunkti õigsusest, et olla ÜHENDUS – ühendus piiritute võimalikkustega  ja OLLA samaaegne imede kinkimine ja vastuvõtmine kõige ja kõigiga selles olemise ruumis, kus kõik ON ÜKS ? VALIK SINU
Kui palju oleme teinud ülioluliseks, elutähtsaks olla tark, õige ja parim,  võimsaim, mis teeb meid lolliks ja ebateadlikuks ja eraldab meid  universumi kingitustest. Btw Universum ja teadlikuks ja kõik see , mis on, on huvitatud alati sellest, et sul õnnestuks kõik see, mida tähtsaks pead? Vaid sina oma hinnangute  eraldatusega saad ennast ära lõigata imedest ja loomisest ja selle vastu võtmisest.
Kuidas sellest aru saada, kas ma olen ennast eraldanud teadlikkusest ja  universumist või olen ma ühenduses?
Iga vaatepunkt, mille õigsust sa kaitsed, kui ainsat õiget , võitled, miski õigsuse eest või jaoks ja pole mitte mingil juhul valmis vaatama ega valima muid võimalusi, et luua moel, mida sina vbl veel isegi sel hetkel ei oska arvata:  Universum ja teadlikkus on lihtsalt fenomenaalne …. Teadlikkus ( universum , kõik see, mis on-  kuidas keegi seda energiat nimetab) on selles osas lubamises ja laseb sul võidelda, laseb kaitsta sul oma õigsust , sest see on sinu reaalsus ja sulle nii oluline ! Ta ütleb justnagu: Huvitav, et see sulle oluline jaa palun lase käia…, mis iganes sinu jaoks ka ei tööta, sest sa oled ju otsustanud, et VAID nii on õige, sulle meeldib võidelda, aga palun.  Oled otsustanud, et võitlusega saab luua, mitte muud moodi…  Siis ta serveerib sulle sinu tee peale ette neid inimesi, olukordi, mis on sulle kui takistused ja piirangud, segajad , mis  sulle annavad absoluutselt kõiki  neid võimalusi, kus sa saad oma õigsust kaitsta, võidelda ja tõestada ja siis sa imestad, miks see küll nii on. Miks mul peab nii raske olema, ma enam ei jaksa , olen ennast ribadeks pushinud. Seejärel  järeldad sa veel enam seda, et sa pead veel enam võitlema , lood sellega veel enam takistusi, kus sa saad seda teha, et endale tõestada, kui võimekas sa selles võitluses oled, eraldades ja lahti ühendades  ennast iga hetkega sellest ÜHENDUSEST vastuvõtmisest , kergusest, mis universum tegelikult on.
Millist ühendust, kingitusi, kergusega miljardite loomist ja vastuvõtmist sa väldid, mis on tegelikult võimalik, kuid sinu järeldused ei luba seda? Kas oled valmis oma eraldatustest loobuma nüüd? Kas oled valmis vastu võtma seda ühendust , mis sa alati oled olnud kogu teadlikkusega, kuid tükeldanud ennast , arvates, et AINULT niimoodi on õige?  Sa oled ühendus kõigega, kas sa tahad või mitte, usud või mitte, võtad vastu või mitte, tajud või mitte… Kui sa sellest ühendusest ennast lahti üritad ühendada, siis sinu ellu ilmuvad raskused, võitlus, nn probleemid, õigustused…Ja muidugi, kui sinu elus toimivad need ja sulle kõige eelneva nimetamise juures selline elu sobib, siis ju suurepärane.. Kas sa tõesti soovid sellist elu või , tegelikult soovid midagi muud? VALIK SINU!
Mina valin ühenduse, olla lubamises ja vastuvõtmises. Palun Universum näita mulle midagi ilusat täna?
Küsi ja sulle antakse? Mida sina siis täna küsid? Seda saad ka suure tõenäosusega, kui vastu võtad!

Kuidas saab nüüd veel paremaks minna?

Tänulikkusega ja piirtus Ühenduses Sinuga, kas sulle see meeldib või mitte.
Ma olen siin ja ei kao ega eralda ennast Sinust! Sinu valik, mida sa sellega peale hakkad! Kas kasutad enda kasuks, või väldid seda vastu võtta ja eraldad ennast!
Kaidi

Share Button

MY WHY?

being you engAll my life I have known that there is something else possible. I grew up in the family where there was a lot of emotional abuse, hard work, judgments and surviving. Estonia was still under Soviet Union, the time where there was constant fear over the future, defending over cultural believes and fighting for your life. Regardless of what was happening around me I always knew that this cannot be the only possibility for creating life and being alive. Thank God, for the ache of dissatisfaction that I had like pain in my ass which made me move on and choose something different. From the best of awareness that I had at that time. Often, I dared to jump in the water that was unfamiliar to me. For being so different, I received huge amounts of judgments from my family and so, I silently fought against it and made myself wrong for it for a long time. The muscle of “Always be strong, no matter what” grew big.

At some point in my life I took over someone’s significant point of view that I am not enough feminine. That I was too fit, way big bones, too much power, way too much capacity of being a leader and didn’t like sex. I knew that one day everything is going to be OK and all will turn out great. So then I started fixing myself to be more feminine, it took about 10 years. Again, I did great job with all the potency and power that I have. I imagined myself as stereotypical women in the relationship. It took me thousands books, therapy’s and various classes and so on. OMG you can imagine what a great power to do it with a smile on my face and at the same time suffering myself to death for not choosing who I really be.

Until the moment, when I read the first chapter of BEING YOU book and cried of gratitude…. Thought that I am home now, nothing else is required, just this book….then at 2012 I met Dain, in Malmö. After Dain’s ESC I was sobbing on the floor and Dain said: „There is nothing wrong with you darling, never been and never will be. “  That right there, hit me in to the center of my BIG BANG.

First time someone was in total allowance of me whoever I choose to be. It took Just that sentence for me to relax in to my breathing and be. Just that one moment, being there for me and saying that, changed my whole life. There is actually nothing wrong with me, I am just so different, and everyone else is so different. There truly isn’t anyone alike.

Looking now back, I am mesmerized by all the power and potency that I had to create all that. OMFG!! And how much awareness there was and is? And the being, who I truly be have never given up to create a different world? I am soooo grateful for me for being that. And if I know that I can be me and the change is possible, everyone can. And we can all be that to each other. Like Dain at time was for me. With total allowance, always caring and never giving up for being there for me and us.

Gary has been saying: “Your wrongness is your strongness” and yes, I have made myself wrong about my strongness and now that is my biggest strongness ever. With total trust, allowance and vulnerability with everything and everybody.

And me, just being me 😀 without any significance. I see and experience how much and fast that changes the world around me. Everywhere I facilitate, go, talk, be, always creates something. And for me it took just that one sentence from Dain.

I know that by being me, who I truly be for me and by being that space for others, can change the world. And it is really so easy, easy like smiling.

So grateful for you Dain.

Thank you for always having my back.

 

Kaidi

Share Button

MIKS MA VALISIN SAADA “BEING YOU” VAHENDAJAKS?

BEING yOU

Terve oma elu olen ma teadnud ,et midagi  enamat on võimalik siin reaalsuses.  Olen perekonnast, kus oli palju emotsionaalset  vägivalda, rasket tööd, hinnanguid ja survestamist.  Kõik see segunes  nõukogude ajaga ,kus pidi pidevalt võitlema oma elu ja positsiooni eest , mida valdas pidev hirm tuleviku ees.  Võideledes oli vaid võimalik ellu jääda.
Kõigest sellest hoolimata olen ma alati teadnud, et see ei saa olla ainuke reaalsus, võimalus kuidas luua oma elu ja olla elus. Tänu jumalale , et mul on olnud see teadmine nagu pind pepus, mis pani mind alati valima teistsugust teed, mitte just kõige targemat ,vaid teistsugust.  Tihti olen ma hüpanud vette, teadmata ,mis edasi saab.  Ma olen saanud palju hinnanguid  enda perelt , et olen teistsugune. Olen ennast selle eest karistanud ,andes endale pikka aega  palju hinnanguid, võideldes nendega ja endaga. Ma  olin selles võitluses väga andekas ja hea tehes seda väga vaikselt ja salaja. Olen oma muskleid kasvatanud, et olla alati tugev ükskõik mis ka ei oleks.
Mingis punktis oma elus tegin ma väga tähtsaks kellegi teise vaatepunkte, näiteks et ma pole piisavalt naiselik. Liiga palju väge, liiga palju liidriks olemist ja kontrolli , mu keha oli musklis ja luustiks jõuline ja ma ei tahtnud väga seksida. Ma lihtsalt teadsin, et ühel päeval saab kõik korda ja kõik läheb paremuse poole.  Niisiis algaski sealt minu 10 aastane reis parandamaks ennast , et  olla naiselikum.  Ma tegin suurepärast tööd endaga ning mul õnnestus see, et olla standarditele vastav naine suhetes . Lihtsalt kõigest tuhanded raamatud ja teraapia kursused ja muu, mis said minu argipäevaks. Omg kujutage ette, milline vägi teha seda kõike naeratus näol, samal ajal kannatades surnuks olles keegi, kes ma ei ole.
Hetk kus ma lugesin esimest peatükki raamatust BEING YOU, ma nutsin peaaegu iga lehekülje lõpus tänulikkusega. Mõeldes, et ma olen kodus nüüd, midagi muud mul ei olegi vaja , kui vaid seda raamatut. Siis ma kohtasin Daini, Malmös 2012. aastal , peale ESC seanssi  olin ma põrandal ja nutsin ….ja ta ütles need laused esimest korda ja need lõid mu pikali nagu SUUR PAUK. „ Sinuga ei ole midagi valesti kullake, ei ole kunagi olnud ja ei hakka ka kunagi olema.“ Esimest korda oli keegi minu suhtes TÄIELIKUS LUBAMISES, kes iganes ma ka ei oleks.
Ainult üks lause ja ma sain hingata vabalt ja olla mina. Üks sekund olla minu jaoks ja öelda ühte lauset,  muutis terve mu elu igaveseks. Minuga ei ole midagi valesti. Ma olen lihtsalt nii teistsugune ja kõik meie oleme nii erinevad.  Tegelikult me pole keegi üheteisega võrreldavad.
Kui ma vaatan tagasi. Kui palju mul on väge olnud, et luua seda kõike! OMFG ! Kui palju seal on ja oli teadlikkust . See olevus, kes ma tegelikult olen, ei ole kunagi alla andnud, et luua teistsugust maailma. Ma olen endale nii tänulik, et ma olen olnud see kes ma olen.  Ma tean, et kui mina saan olla mina, on muutus võimalik,  kõik nad saavad olla need, kes nemad tegelikult on. Me saame kõik olla need üksteise jaoks, nagu Dain oli minu jaoks. Koos selle täieliku lubamise ja hoolivusega , et mitte kunagi loobuda iseendast nii iseenda, kui kõigi teiste jaoks.
Kuulsin korra: Sinu suurim hinnang enda kohta on sinu kõige suurem tugevus. Gary ütles. Jaa,  ma olen teinud ennast valeks  oma tugevuste osas, ning nüüd on see mu suurim tugevus üldse, kus ma olen tugev olles mina, täielikus usaldamises , lubamises ja haavatavuses kõige osas ja kõigiga. Ja ma lihtsalt olen mina, lihtsalt tehes mitte midagi tähtsaks.  Ma näen ja kogen kogu aeg ja üha kiiremini, kuidas  maailma mu ümber muutub igalpool, kus ma käin, kellega kohtun, räägin või  loon.  Kõik see üks sekund sellest ajast ajast, see üks lause  mida Dain ütles.
Ma tean et olles mina , kes ma olen enda jaoks ja olles see ruum teiste jaoks, muudab maailma.  Ja see on väga lihtne, nii lihtsalt nagu naeratamine
Nii tänulik sulle Dain!
Aitäh, et Sa oled alati mu selja taga!

ESIMENE KURSUS 15.MAIL 2016 TALLINNAS

Nüüd juba BEING YOU CERTIFIED FACILITATOR BYCF

Kaidi Karilaid

 

Share Button